12.06.2018

Zobacz najpiękniejsze zdjęcia z konkursu „Nakręca mnie Ceneo”

Znamy już zwycięzców konkursu fotograficznego „Nakręca mnie Ceneo”. Przez cały maj rowerzyści rywalizowali ze sobą nie tylko na kilometry, ale i umiejętności fotograficzne. Ich zmagania w mediach społecznościowych śledziło setki tysięcy osób. Właśnie zobaczyliśmy 8 fotografii, które podbiły serca internautów i jury.

Konkursowe jury czyli zespół Ceneo.pl i partner medialny – magazyn bikeBoard miało twardy orzech do zgryzienia, ale wspólnie z internautami udało się wybrać zwycięskie fotografie. Przyznano nagrodę główną i wyróżnienia w dwóch kategoriach „Ja i mój rower” oraz „Miasto przyjazne rowerzystom”. Zobaczcie zwycięskie zdjęcia.

W konkursie „Nakręca mnie Ceneo” zwyciężyła fotografia wykonana przez użytkownika pineforpines. Autorka zdjęcia otrzymała Huawei P10 lite.

W kategorii „Ja i mój rower” przyznano trzy wyróżnienia. Zdobyły je zdjęcia wykonane przez użytkowników : piksia – nagroda: Polaroid Snap Touch, hciw – nagroda: aparat Instax Mini, marysiaaa08 – nagroda: czytnik e-booków.

Wyróżnienia przyznano również w drugiej kategorii „Miasto przyjazne rowerzystom”. W tej kategorii zwyciężyły fotografie wykonane przez: matkimoc – nagroda: Polaroid Snap Touch, magnus__p – nagroda: aparat Instax Mini oraz Iwona Kochman: nagroda – czytnik e-booków.

 


Rowerzyści uwielbiają fotografować

Konkurs „Nakręca mnie Ceneo” to również sukces frekwencyjny. Przez cały maj w mediach społecznościowych pojawiło się pół tysiąca fotografii z rowerowych podróży.
Ich dzieła zobaczyło kilkaset tysięcy użytkowników. Zestawienie wszystkich zdjęć konkursowych można obejrzeć w każdej chwili, wystarczy wpisać na dowolnym kanale #nakrecamnieceneo.

Partnerem medialnym konkursu „Nakręca mnie Ceneo” był magazyn rowerowy bikeBoard.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie tutaj: https://www.ceneo.pl/wydarzenia/nakrecamnieceneo

Tagi: , , , , , ,