28.03.2014

Królewska kampania reklamowa serwisu Ceneo.pl

Najpopularniejsza porównywarka cen w Polsce* wystartowała z kampanią reklamową promującą ofertę serwisu. Bohaterami animowanych spotów reklamowych jest królewska para, którą z każdej opresji ratują zakupy na Ceneo.pl.

Królewska kampania Ceneo.pl_01

Animowane spoty reklamowe przygotowane zostały w czterech wersjach promujących pozostawiane przez użytkowników Opinie oraz cieszące się coraz większym zainteresowaniem kategorie produktowe Moda, Wnętrza oraz Budowa i remont. Pełne humoru historyjki opowiadają perypetie pary królewskiej, która przy kłopotach z remontem, urządzaniem wnętrza, brakiem sukni na bal czy zakupem nowego rumaka na podstawie opinii, korzysta z usług serwisu Ceneo.pl.

Kampania jest obecna w kanałach z pakietów: TVP theme, ZPR, Polsat theme i Mix Dorośli, gdzie emitowane są spoty Opinie i Remont, pozostałe historyjki telewidzowie znajdą w internecie. Kampania odbywa się m.in. w prerollach na Youtube i na Facebooku.

Animacje stylizowane na odręczne rysunki, zostały zrealizowane przez wrocławską agencję Animedia Media do kampanii zakupił dom mediowy Starcom.

Wszystkie animowane historie z zakupami w tle można znaleźć na: https://www.youtube.com/user/CENEO

*wg. Megapanel PBI/Gemius serwis Ceneo w styczniu 2014 odwiedziło 5,9 mln real users