21.08.2018

Ceneusz! Tak nazywa się nasz krasnal!

Za nami konkurs na imię dla naszego krasnala. Pracownicy zdecydowali, że skrzat stojący przed wejściem do naszego biura we Wrocławiu będzie nazywał się Ceneusz. Zabawa spotkała się z ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Wrocławia i internautów. Pracownicy otrzymali blisko 400 zgłoszeń.


Krasnal surfujący na koszyku zakupowy, który zna ceny wszystkich produktów w internecie budził wiele różnych i zabawnych skojarzeń wśród uczestników konkursu. Zgłoszenia można było podzielić na dwie kategorie. Pierwsza to propozycje, które nawiązywały wprost do nazwy naszej firmy. Druga związana była z lokalizacją naszego biura i umiejętnościami naszego dwusetnego pracownika – wyjaśnia Marta Mamzer Employer Branding Specialist w Ceneo.pl.

Ostatecznie decyzją pracowników serwisu Ceneo.pl wybrano imię Ceneusz. Autorem i zwycięzcą zabawy jest Pani Marta Sworowska, która na co dzień mieszka we Wrocławiu.
Jest mi ogromnie miło, że to właśnie moja propozycja została wybrana. Cieszę się nie tylko z nagrody rzeczowej, ale i faktu, że od dziś jeden z naszych wrocławskich krasnali będzie nosił imię nadane przez naszą rodzinę. Jest to dla nas ogromny zaszczyt i niebawem odwiedzimy go osobiście – przyznała sama zwyciężczyni konkursu tuż po ogłoszeniu wyników.

Pani Marta od organizatorów konkursu otrzymała modny aparat fotograficzny.Gratulujemy i czekamy na jej pierwsze zdjęcia z Ceneuszem!

Tagi: , , ,